Форум для своїх :)
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум для своїх :)

Кіровоград - центр України!
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Реєстрація компанії

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
лина




К-ть повідомлень : 13
Registration date : 25.10.2020

Реєстрація компанії Empty
ПовідомленняТема: Реєстрація компанії   Реєстрація компанії Icon_minitimeПт Січ 28, 2022 2:29 am

Хочу спробувати себе в іншому чомусь, ось вирішила відкрити свою компанію. Порадьте мені варіанти того хто допоможе вирішити це питання.
Повернутися до початку Перейти донизу
Печенька и Ко

Печенька и Ко


К-ть повідомлень : 5
Registration date : 26.10.2020

Реєстрація компанії Empty
ПовідомленняТема: Re: Реєстрація компанії   Реєстрація компанії Icon_minitimeПн Жовт 31, 2022 8:25 pm

А що за копманія, який бюджет? Чим плануєте займатися, якщо не секрет.
Повернутися до початку Перейти донизу
лина




К-ть повідомлень : 13
Registration date : 25.10.2020

Реєстрація компанії Empty
ПовідомленняТема: Re: Реєстрація компанії   Реєстрація компанії Icon_minitimeПн Жовт 31, 2022 8:27 pm

Я бы тоже мечтал когда-нибудь стать руководителем собственного бизнеса, но сейчас нужно начинать с самого начала. Имею опыт в сфере IT, поэтому заинтересовали предложения трудоустройства от компании Galaktica https://www.instagram.com/galakticateam/ Если вы тоже ищете работу, то советую попробовать. А вот если получиться дальше. то и свой бизнес можно замутить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Реєстрація компанії Empty
ПовідомленняТема: Re: Реєстрація компанії   Реєстрація компанії Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Реєстрація компанії
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум для своїх :) :: Бесідка-
Перейти до: