Форум для своїх :)
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум для своїх :)

Кіровоград - центр України!
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Интерьер квартиры

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
лина




К-ть повідомлень : 13
Registration date : 25.10.2020

Интерьер квартиры Empty
ПовідомленняТема: Интерьер квартиры   Интерьер квартиры Icon_minitimeЧт Травень 19, 2022 3:58 pm

Ну не могу не спросить относительно именно интерьера, вот у нас сейчас простое все, квартира родителей.
Как его лучше все сделать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Лермик




К-ть повідомлень : 5
Registration date : 28.01.2022

Интерьер квартиры Empty
ПовідомленняТема: Re: Интерьер квартиры   Интерьер квартиры Icon_minitimeПт Травень 20, 2022 2:28 pm

Вариантов много, но если что визуализация интерьера https://newstroy.com.ua/3d-vizualizaciya-interera.html вам однозначно поможет принять окончательное решение, у меня уже много было разных приколов, которые вроде как должны помогать, но вот только этот реально работает. Так хоть понимаешь как оно все должно быть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Edvard




К-ть повідомлень : 2
Registration date : 08.05.2023

Интерьер квартиры Empty
ПовідомленняТема: Re: Интерьер квартиры   Интерьер квартиры Icon_minitimeПн Травень 08, 2023 12:08 am

Шукаю особливо краще місце для того, щоб знайти будівельні оголошення України. Недавно почав будівництво нового будинку, і мені потрібно знайти найбільш повну та актуальну інформацію про матеріали та послуги будівельної галузі в Україні. Може, хтось знає де я можу знайти цю інформацію? Дуже буду вдячний за будь-яку допомогу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Интерьер квартиры Empty
ПовідомленняТема: Re: Интерьер квартиры   Интерьер квартиры Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Интерьер квартиры
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум для своїх :) :: Бесідка-
Перейти до: