Форум для своїх :)
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум для своїх :)

Кіровоград - центр України!
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Де купити букет з гортензії у Львові?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
бессмертник

бессмертник


К-ть повідомлень : 22
Age : 37
Registration date : 28.10.2020

Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitimeПт Жовт 07, 2022 3:45 am

Доброї ночі! У моєї мами через два дні День народження, і я хочу їй разом з подарунком, подарувати букет з її улюблених квітів гортензій. Порадьте мені інтернет-магазин квітів, де можна купити такий букет у Львові.

Сусанна поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Сусанна

Сусанна


К-ть повідомлень : 21
Age : 40
Registration date : 28.10.2020

Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitimeПт Жовт 07, 2022 3:22 pm

Привіт! У вашої мами дуже гарний смак, я також люблю гортензії. І навіть знаю один такий магазинчик, де дуже великий вибір букетів з даних квітів і не тільки, по хорошим цінам, і з мега швидкою доставкою.
Повернутися до початку Перейти донизу
бессмертник

бессмертник


К-ть повідомлень : 22
Age : 37
Registration date : 28.10.2020

Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitimeПт Жовт 07, 2022 3:26 pm

Доброго дня! А я переглянув багато магазинів з квітами, але букет з гортензії, так і не знайшов( Скажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині квітів, ти зазвичай купуєш квіти, та чи є там доставка?
Повернутися до початку Перейти донизу
Сусанна

Сусанна


К-ть повідомлень : 21
Age : 40
Registration date : 28.10.2020

Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitimeПт Жовт 07, 2022 3:53 pm

Насправді у Львові є дуже крутий інтернет-магазин з квітами Квітна https://kvitna.ua/collection/buketi-z-gortenziyi де дуже великий вибір вже готових букетів, біля 1000. Кожен букет особливий, тому що це дизайнерська робота, і такий же, точно не зустрінеш в інших магазинах квітів. З букетів з гортензії, я б порадила Букет Мікс з 11 небесних гортензій. Даний букет складається з гортензій різних відтінків небесного кольору, і виглядає максимально ніжно і легко.

Що мені дуже подобається в даному магазині, є Онлайн вітрина з відео, що особисто мені дуже допомагає роздивитися букет з усіх сторін, і визначитись зі своїм вибором. Доставка в магазині працює цілодобово 24/7, і доставляють упродовж години, в усі куточки міста Львів. Квіти завжди приходять у свіжому вигляді, і букет відповідає тому, який він зображений на фото в інтернет-магазині. Якщо ти сам не зможеш визначитись з вибором, тобі в самому магазині допоможуть, і ти однозначно не залишишся без букета квітів.

Де купити букет з гортензії у Львові? 1331-1
Повернутися до початку Перейти донизу
seems




К-ть повідомлень : 7
Registration date : 22.12.2022

Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitimeПт Груд 30, 2022 8:08 am

А в Житомирі?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Де купити букет з гортензії у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де купити букет з гортензії у Львові?   Де купити букет з гортензії у Львові? Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де купити букет з гортензії у Львові?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум для своїх :) :: Бесідка-
Перейти до: