Форум для своїх :)
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум для своїх :)

Кіровоград - центр України!
 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Смартфон на подарунок

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
seems




К-ть повідомлень : 7
Registration date : 22.12.2022

Смартфон на подарунок Empty
ПовідомленняТема: Смартфон на подарунок   Смартфон на подарунок Icon_minitimeСб Лют 25, 2023 4:59 pm

Доброго дня, хочу подарувати мамі новенький смартфон, щось із більш якісних та надійних моделей. Який можете порадити обрати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Dada




К-ть повідомлень : 6
Registration date : 22.12.2022

Смартфон на подарунок Empty
ПовідомленняТема: Re: Смартфон на подарунок   Смартфон на подарунок Icon_minitimeСб Лют 25, 2023 5:11 pm

Доброго дня, я вважаю, що їй дуже сподобається смартфон Xiaomi Redmi Note 11S https://skay.ua/uk/xiaomi/57877-xiaomi-redmi-note-11s-6128gb-graphite-gray.html це одна з найновіших моделей Xiaomi, котра вже встигла завоювати прихильність багатьох користувачів і мене в тому числі. Цей телефон недорогий, має дуже багато різноманітних функцій, хорошу камеру як фронтальну так і основну. Динаміки класні, звучання стерео, слухати музику з такого телефону одне задоволення. Плюс, в цьому магазині одночасно з телефоном зможете підібрати симпатичний чохол, або скористатися тим що є в комплекті.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Смартфон на подарунок
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум для своїх :) :: Техніка-
Перейти до: